PZPS gra z WOŚP

clip_image001

Polski Związek Piłki Siatkowej wraz z reprezentacją Polski siatkarzy gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. PZPS na aukcje podarował złoty medal mistrzostw świata 2014 oraz dzień na zgrupowaniu z reprezentacją Polski.

1. Dzień spędzony wspólnie z reprezentacją Polski seniorów w piłce siatkowej mężczyzn – mistrzami świata 2014, podczas zgrupowania kadry w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Zakwaterowanie (jeden nocleg) i pełne wyżywienie dla dwóch osób w Hotelu „Olimpijczyk” OPO Spała, w ramach pobytu możliwe są:

– Wspólne posiłki Mistrzami Świata 2014 w Piłce Siatkowej Mężczyzn

– Udział w treningach reprezentacji (także aktywny)

– Kibicowanie podczas zamkniętego meczu sparingowego z reprezentacją innego państwa (jeśli mecz taki się odbędzie)

– Korzystanie z udogodnień OSO w Spale (siłownia, basen itp.)

*Zgrupowanie, podczas którego zrealizowany zostanie pobyt, jest planowane na maj 2015 roku. Dokładna data będzie podana po ustaleniu kalendarza akcji szkoleniowych Reprezentacji.

Zwycięzca licytacji będzie mógł zobaczyć jak wygląda dzień zgrupowania siatkarzy. Pozna bliżej zawodników, a także na własnej skórze przekona się jak wyglądają treningi na hali i siłowni. – Myślę, że będzie to bardzo ciekawe przeżycie. Osoby, które wylicytują pobyt w Spale zobaczą jak nasi siatkarze ciężko muszą pracować na taki sukces – powiedział wiceprezes PZPS Witold Roman.

2. Ekskluzywnie oprawiony złoty medal wraz autografami siatkarzy.

– Bardzo ładnie oprawiony złoty medal, pod którym się wszyscy podpisaliśmy. Cieszę się, że możemy wziąć udział w takiej akcji. To jest bardzo ważny cel i pomagamy jak możemy. Zachęcam do licytacji – opowiadaj zadowolony trener reprezentacji Polski Stephane Antiga. 

Polski Związek Piłki Siatkowej z reprezentacją Polski – mistrzami świata 2014 zachęcają do wzięcia udziału w aukcji na rzecz WOŚP: