Puchar CEV: VC Wiesbaden – Polski Cukier Muszynianka 3:2

clip_image001

Nie udał siatkarkom Polskiego Cukru Muszynianki wyjazd do Wiesbaden. Podopieczne trenera Bogdana Serwińskiego przegrały z miejscowym VC 2:3 w pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu CEV.
Drużyna niemiecka, prowadzona przez Dirka Grossa, zajmuje dziewiąte miejsce w Bundeslidze. W trzech meczach zdobyła trzy punkty, odnosząc jedno zwycięstwo. Pierwszego seta siatkarki z Muszyny przestały i oddały go bez walki. Od drugiego seta była już emocjonująca rywalizacja. Podopieczne trenera Bogdana Serwińskiego drugą partię zwyciężyły 26:24, a w trzeciej okazały się lepsze w końcówce 25:22.
Gospodynie nie chciały jednak oddać pola i podjęły walkę w czwartym secie wygrywając 25:23. W końcówce Polski Cukier Muszynianka Mocno naciskał odrobił trochę strat, ale przed tie breakiem uratować się nie udało. Tie break przebiegał już pod dyktando VC, który wygrał 15:10.
Mecz rewanżowy zostanie rozegrany 11 listopada w Muszynie.