PPK: MLKS Roltex Zawisza – Budowalni 0:3

MLKS Roltex Zawisza Sulechów przegrał z Budowalnymi Łódź 0:3 (32:34, 22:25, 15:25) w meczu VI rundy Pucharu Polski kobiet 2015.

Pierwsza partia spotkania była bardzo zacięta. O zwycięstwie zadecydowała nerwowa gra na przewagi, która zakończyła się zwyciestwem zespołu gości (34:32).

Kolejny set do drugiej przerwy technincznej był bardzo wyrównany. Po krótkiej przerwie zawodniczki z Łodzi przejęły inicjatywę na parkiecie. Wypracowały sobie trzy punkty przewagi (23:20) i nie dały sobie wyrwać z rąk zwycięstwa (25:22).
Set numer trzy od początku układał się po myśli zespołu Budowlanych Łódź, który w pełni kontrolował przebieg gry i wygrał do 15, a całe spotkanie 3:0. Tym samym łodzianki uzyskały awans do kolejnej rundy turnieju.
MLKS Roltex Zawisza Sulechów: Perlińska, Kwiatkowska, Baran, Szymańska, Sołodkowicz, Rzepnikowska, Skiba;