PLPS: SUZUKI sponsorem Pucharów Polski w piłce siatkowej 2015

 

clip_image001

SUZUKI, jedna z najbardziej prestiżowych marek samochodowych, zostało sponsorem Pucharów Polski w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn 2015.

– SUZUKI od dawna wspiera polski sport, a współpraca z Profesjonalną Ligą Piłki Siatkowej S.A. jest kolejnym krokiem w promowaniu aktywnego stylu życia. Atmosfera panująca na meczach i sukcesy polskich siatkarzy są znakomite, Polacy darzą tę dyscyplinę ogromną sympatią, dlatego z przyjemnością wspieramy Puchary Polski – powiedział Jarosław Jędrzejewski, Dyrektor Działu Marketingu SUZUKI Polska.
Zadowolenia z nowego partnera biznesowego nie krył również Jacek Kasprzyk, Prezes Zarządu PLPS S.A. – Cieszymy się, że SUZUKI dołączyło do grona sponsorów siatkówki ligowej. Puchary Polski to jedne z najbardziej popularnych rozgrywek, a ich organizacja w Polsce stoi na najwyższym poziomie  – mówi prezes PLPS S.A.
Współpraca obejmie zarówno damskie, jak i męskie zmagania o Puchar Polski 2015. Ten pierwszy odbędzie się już 14-15 marca w Kędzierzynie-Koźlu (hala AZOTY, ul. Mostowa 1).