PLPS: PGE Skra – LOTOS Trefl 3:0

clip_image001

PGE Skra Bełchatów pokonała LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 (25:17, 25:20, 25:19) w meczu czwartej kolejki PlusLigi. MVP spotkania został Mariusz Wlazły. Mecz w Bełchatowie poprzedziła minuta ciszy, w związku z zamachami terrorystycznymi w Paryżu.
Gospodarze w poprzedniej kolejce przegrali przed własną widownią z mistrzem kraju Asseco Resovią Rzeszów 1:3. W spotkaniu z wicemistrzem Polski zespół trenera Miguela Falaski wygrał dość łatwo. Siatkarze PGE Skry, brązowi medaliści sprzed roku, spokojnie wypunktowali rywala.
Następne spotkanie PGE Skra rozegra w PlusLidze 21 listopada (sobota, godz. 15). W hali Energia przeciwnikiem bełchatowian będzie AZS Częstochowa. Wcześniej, bo już w środę (godz. 18:00) siatkarze PGE Skry zagrają w Lidze Mistrzów. W łódzkiej Atlas Arenie rywalem żółto-czarnych będzie Cucine Lube Civitanova. SWpotkanie to zapowiada się szlagierowo. Informacje na temat biletów na www.skra.pl
W PlusLidze jedynym zespołem bez porażki jest ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która z 11 pkt prowadzi w tabeli. Drugie miejsce zajmują Cerrad Czarni Radom 10, a trzecie mistrz Polski Asseco Resovia Rzeszów 10. Czwarta jest PGE Skra 9.

 

Autor/Źródło: EA, fot. Agnieszka Derlatka

M.Sz.