Niedzielne święto siatkówki w Warszawie

autobus_tradycja

W niedzielę 20 marca, o godz. 14.45 w hali Torwar AZS Politechnika Warszawska podejmuje PGE Skrę Bełchatów. Szefowie klubu ze stolicy chcą, by nie tylko widowisko sportowe zostało zapamiętane przez kibiców, którzy wypełnią trybuny do ostatniego miejsca.

Mecz z bełchatowianami zapowiada się pasjonująco, a jego oprawa ma zachwycić fanów siatkówki. – To na pewno będzie mecz z naszym rekordem frekwencji w tym sezonie, czyli prawie sześciu tysięcy. Większość biletów została już sprzedana, zostało tylko około 500 wejściówek, które na pewno znajdą nabywców do niedzieli – mówi członek Zarządu AZS Politechniki Warszawskiej Marcin Bańcerowski.

– Chcemy z tego meczu zrobić wielkie wydarzenie dla naszych kibiców. Mogę trochę zdradzić, że przed meczem przygotowaliśmy specjalne, wyjątkowe widowisko związane ze światłem. Wpadnijcie do hali Torwar trochę wcześniej niż zwykle, bo nasze atrakcje ruszą mniej więcej 20 minut przed startem spotkania. Naprawdę warto wpaść i obejrzeć to widowisko. Po samym meczu też będzie wspaniały, niepowtarzalny występ, ale nie chcę zdradzać szczegółów. Mamy też dla kibiców także mnóstwo fajnych konkursów, w których do wygrania będzie m.in. weekend z Toyotą, czy weekendowy wypad nad morze. Będą też wyjątkowe klaskacze, piłki. Naprawdę wszystko będzie miało wyjątkową, świąteczną oprawę – dodaje.

Wiceprezes podkreśla także fakt, jak wielu kibiców chętnie ogląda mecze z udziałem niedzielnego rywala. – Wielokrotnie już mówiłem, że PGE Skra to jest dodatkowy zastrzyk do budżetu z biletów chyba w każdym mieście. To jest zespół, który ma dobrą markę i Mariusza Wlazłego, który przyciąga kibiców. Bełchatowianie wykonali niesamowicie dobra pracę, jeśli chodzi o budowanie marki i ludzie chcę oglądać ich w akcji. My poziomem organizacyjnym dostosujemy się, a mam nadzieję że przewyższymy to, co będzie się działo na boisku. A tam będzie ciekawie, bo mamy w swoim składzie mistrza świata Pawła Zagumnego, który w Gdańsku udowodnił, że nadal jest w mistrzowskiej formie. Zresztą cały nasz zespół nie ma zamiaru pękać, chce się postawić PGE Skrze.

Dodatkowo AZS PW przygotowała także specjalny konkurs dla mieszkańców Warszawy, trzeba w nim odczytywać hasła, które znajdują się na autobusach ZTM. Szczegóły tutaj:
http://azspw.com/aktualnosci/ukryte-wartosci-azs-pw-konkurs/

M.Sz.