PPM: Ślepsk Suwałki w 1/8 finału Pucharu Polski

APP Krispol Września przegrał w Bugaju koło Miłosławia ze Ślepskiem Suwałki 0:3 (18:25, 16:25, 14:25) w meczu VI rundy Pucharu Polski. MVP meczu: Bartosz Winnik (Ślepsk Suwałki). W następnej fazie Ślepsk zagra z Cuprum Lubin.
APP Krispol: Marcin IGLEWSKI, CHWASTYNIAK, ANTOSIK, DOBOSZ, JASIŃSKI, TYLICKI (libero) oraz SKUP, MURDZIA, SĘK, WAJDOWICZ, MATEUSZ IGLEWSKI (libero), KEMPIŃSKI;

Ślepsk: MODZELEWSKI, SKRZYPKOWSKI, MAKOWSKI, WINNIK, RUDZEWICZ, ANDRZEJEWSKI (LIBERO) ORAZ SCHAMLEWSKI, RAWIAK,
W pierwszym secie wyrównana walka trwała to stanu 6:7. Od tego momentu przewagę zaczęli budować goście (7:11, 10:16). Mimo dobrej serii punktowej APP Krispolu przy zagrywce Antosika, nie udało się dogonić rywala. Pewnie grający Ślepsk wygrał do 18.
Trener Marek Jankowiak próbował zmienić coś w grze pomarańczowych. Dał pograć wszystkim zmiennikom, niestety druga partia miała podobny przebieg. Zacięty początek, punktowa ucieczka Ślepska i kontrola seta. W ekipie wrześnian brakowało przede wszystkim skuteczności w ataku i szczelnych bloków. Tym razem siatkarze w biało-niebieskich strojach lepsi do 16.
W trzecim secie goście dopięli swego. Rozbici wrześnianie ostatecznie przegrali do 14, w całym meczu 0:3.