PlusLiga: Transfer – ZAKSA 2:3

Transfer Bydgoszcz przegrał z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 2:3 (20:25, 19:25, 30:28, 25:23, 13:15) w meczu 25. kolejki PlusLigi. MVP Paweł Zagumny.

Początek spotkania zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy na przerwie technicznej objęli czteropunktowe prowadzenie (8:4). W dalszej części tej partii warunki gry zaczęli dyktować kędzierzynianie. Z kolei bydgoszczanie zaczęli popełniać proste błędy w ataku. Ostatecznie po skutecznym ataku Dominika Witczaka, ze zwycięstwa w tym fragmencie gry mogli cieszyć się zawodnicy ZAKSY (25:20).
Kolejny set również padł łupem zespołu gości. Natomiast w dwóch kolejnych setach zdecydowanie lepszą drużyną na boisku okazali się bydgoszczanie, ktorzy zwyciężyli odpowiednio (30:28) i (25:23).