ORLEN Liga: Czy Polski Cukier Muszynianka Muszyna obroni trzecią pozycję?

clip_image001

W najbliższą niedzielę na hali w Muszynie zmierzą się zespoły Polskiego Cukru Muszynianki oraz BKS Aluprofu Bielsko-Biała. Dla „Mineralnych” mecz ten może okazać się kluczowy w walce o utrzymanie trzeciej lokaty po rundzie zasadniczej.

Na dwie kolejki do zakończenia rundy zasadniczej ORLEN Ligi sytuacja w tabeli – szczególnie w kontekście walki o trzecią pozycję – jest bardzo ciekawa i emocjonująca. Trzecią aktualnie drużynę Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna i piąty BKS Aluprof Bielsko-Biała dzielą cztery punkty. Na czwartej pozycji z dorobkiem 42 punktów lokuje się wrocławski Impel.
Jak łatwo dostrzec zwycięstwo w niedzielnym starciu z Bielskiem dałoby podopiecznym Bogdana Serwińskiego swoisty komfort przed ostatnią kolejką, w której zmierzą się na wyjeździe z Developresem SkyRes Rzeszów. Jeśli siatkarkom z Muszyny uda się obronić trzecią pozycję to w pierwszej rundzie play off zmierzą się z Tauronem Banimexem MKS-em Dabrową-Górniczą.
Czy drużynie Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna uda się obronić wysokie trzecie miejsce? W niedzielę zapraszamy wszystkich kibiców do Muszyny i przed telewizory – trasmisja w Polsacie Sport (14.45).

/autor:Artur Ziółko/