Old Boys: Kolejny medal siatkarzy Kaman Volley

Po powrocie ze srebrnym medalem z turnieju w Kłajpedzie w grudniu 2014 nadszedł czas na doroczny turniej w Wilnie – VI International Masters Volleyball V. Artamonov Tournament.
W turnieju udział wzięło osiem drużyn reprezentujących Litwę, Łotwę, Rosję, Estonię, Białoruś, Ukrainę i Polskę. Z zespołów utworzono dwie grupy po cztery drużyny, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”.
Pierwszy mecz Kaman Volley zagrał z Tallinem i zwyciężył 2:0, choć łatwo nie  było. Drugie spotkanie zostało przegrane 23:25, 24:26 z łotewską drużyną VK Ezerzeme Daugavpils. W kolejnym dniu turnieju Kaman Volley zwycięzył Omegę Lwów 2:1 i zajął drugie miejsce w grupie pozwalające na grę o brązowy medal. Według regulaminu turnieju nie rozgrywano półfinałów. Zwycięzcy grup walczyli od razu o złoto.
W grupie drugiej pierwsze miejsce zajął Lokomotiw Kaliningrad, drugie gospodarz Tinklas Wilno, trzecie FCG Ryga, a czwarte białoruski Połock.
W emocjonującym meczu o trzecie miejsce z Tinklasem Wilno Litwa zwyciężył Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle 2:1, rewanżując się za porażkę w finale turnieju w Kłajpedzie.
Pod koniec lutego Kaman Volley zagra we Lwowie, w kwietniu w Daugavpils, a w czerwcu w mistrzostwa Polski w Drzonkowie.