CEV: Bilety na wydzielony sektor Azoty Areny w czasie Final Four LM

clip_image001

Mamy dobrą informację dla kibiców, którzy preferują oglądanie meczów siatkówki z trybun usytuowanych najbliżej boiska. Otóż ruszyła sprzedaż biletów na specjalny, wydzielony sektor Azoty Areny, z którego doskonale widać będzie zawodniczki poszczególnych drużyn. To jest także praktycznie jedyne miejsce, z którego będzie można poprosić zawodniczki uczestniczące w Final Four Ligi Mistrzyń (4-5 kwietnia) o zdjęcie lub autograf.

– Oczywiście nie możemy zagwarantować, że dana zawodniczka poproszona przez kibica o zdjęcie czy autograf zgodzi się na to, ale próbować warto – mówi Radosław Anioł, manager Chemika Police. – Ze względu na usytuowanie sektora D3, a także biorąc pod uwagę fakt, że znajduje się on w wydzielonej strefie, w której zapewniamy catering, bilety mają nieco inną cenę niż w pozostałych miejscach na widowni Azoty Areny – dodaje manager klubu.
Bilety w sektorze D3 na pierwszy dzień Final Four (dwa mecze półfinałowe) są w cenie 100 zł, natomiast za obejrzenie niedzielnych pojedynków (mecz o trzecie miejsce i finał wraz z uroczystą galą) trzeba zapłacić 120 zł. Uwaga, na ten sektor nie jest prowadzona sprzedaż biletów ulgowych.